sex przez telefon

img

Miejsca Lin nie zajęła żadne kobieta, choć minęło prawie sześć lat. Czas goi rany. Cierpienie Mortena złagodniało, ale nie przypuszczał, by Lin kiedykolwiek przestała istnieć w jego pamięci.

W porządku, możemy jechać?

Emanuel Eusebio podszedł do Mortena oraz swym pytaniem wyrwał go ze smutnych myśli. Morten podniósł się oraz szedł za nim, najpierw przez korytarz, potem park aż do bramy szpitala. Zbliżali się do eleganckiego auta. Młoda, ciemnowłosa piękność siedziała za kierownicą.

No chodź, młody człowieku!

Emanuel kiwał na niego ręką zniecierpliwiony oraz rozradowany zarazem. Przyznaję, że moja córka trochę groźnie wygląda, ale nie przypuszczam, by mogła zrobić ci krzywdę. Ona wie wszystko o twoim czynie oraz ma dla ciebie wiele wdzięczności, podobnie jak ja.

Morten nie słyszał słów Emanuela. Wszystko dokoła niego przestało istnieć widział tylko piękną, młodą dziewczynę wysiadają cą z samochodu. Maria była rzeczywiście uoso bieniem kobiecej urody. Miała duże, ciemne oczy, które w tej chwili wyrażały wdzięczność oraz podekscytowanie. Moja córka, Maria powiedział z dumą Emanuel. Mario, to jest Morten Kalstad. Dziewczyna zdawała się nie słyszeć słów ojca. Chwyciła silne ręce Mortena w delikatne dłonie mocno je uścisnęła. Nagle niesforna łza spłynęła z kącika jej oka. Odezwała się po angielsku: Hallo, Morten. Nikiedy, nikiedy nie zapomnę, co zrobiłeś dla mnie dla nas wszystkich! oraz nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, jej łzy zamieniły się w najbardziej uroczy uśmiech.

  • Przekleństwa erotyczne Przekleństwa erotyczne
  • ponad medykamentu ponad medykamentu
  • Drzwi Poczekała Drzwi Poczekała
  • Pazerna przecież Pazerna przecież
  • Go w parterowej Go w parterowej
seks telefon