Twój ukochany jest

Informacje

Dodany: 2019-04-09
Kategoria: seks telefony

art

Jednak niestety nie licz na to, że w Waszym związku wszystko będzie się świetnie układać. Z czasem wyjdą jaw jego liczne wady, które będziesz musiała zaakceptować. W innym wypadku Wasz związek się zakończy, zaś Ty będziesz traktować to jako wielką porażkę.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Pustelnik położenie normalne

Twój ukochany jest człowiekiem „po przejściach”. Jego poprzednie związki uczuciowe nie utrzymały się, z natury jest bowiem samotnikiem, mającym dużą potrzebę wolności. Pustelnik podąża za swym głosem wewnętrznym, potrzebuje spokoju, czasu, przestrzeni. Dlatego czasem czujesz się odrzucana, wydaje Ci się jakby mu nie zależało. W rzeczywistości pała on do Ciebie wielkim uczuciem, lecz po prostu ma trudny charakter.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Głupiec położenie normalne

Twój partner zawrócił Ci w głowie. Podoba Ci się jego tryb życia. Ciągle szuka czegoś nowego: przygód, rozrywki, ekstremalnych doświadczeń. Niestety traktuje Cię jako kolejną zabawkę, nie zależy mu tak naprawdę na Tobie, uważa że „jeśli nie ta, to następna”. Tak więc Twe podejrzenia o braku uczuć nie są bezzasadne. Ta relacja nie skończy się dla Ciebie dobrze.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sąd ostateczny położenie normalne

Chłopak o którym myślisz jest uczciwy, wyrozumiały i niezwykle samoświadomy. Swoją mądrość życiową zawdzięcza pracy nad sobą oraz właściwemu wykorzystaniu egzystencjalnych doświadczeń. Sporo przeżył, ucząc się także na popełnionych błędach, teraz więc nie ucieka przed problemami. Zauważa to, że Ty dajesz mu prawdziwe szczęście. Kocha Cię i planuje z Tobą wspólną przyszłość. Nie masz więc się czym przejmować.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

Twój ukochany jest życzliwy ludziom i światu, a przede wszystkim pogodzony sam ze sobą. Zawsze młody duchem, czuje się zrealizowany i wolny. Czasem jest to dla Ciebie przytłaczające, dlatego też zastanawiasz się nad szczerością jego uczuć. W rzeczywistości Jemu bardzo na Tobie zależy, nie wyobraża sobie bez Ciebie życia.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Niestety nic z tego nie będzie. Twój partner nie darzy Cię głębokim uczuciem, można powiedzieć, że jesteś dla Niego tylko opcją rezerwową, na wypadek gdyby nikogo sobie nie znalazł. Zasługujesz na kogoś znacznie lepszego, kto obdarzy Cię wspaniałym uczuciem. Dlatego zakończ ten związek, w ciągu 3 miesięcy pojawi się w Twoim życiu ktoś, kto sprawi że będziesz szczęśliwa.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: diabeł położenie normalne

Karta ta sugeruje, że obiekt (wejdź na sex telefon) Twoich uczuć zdołał lub zdoła niepodzielnie Tobą zawładnąć. Może i dostrzeżesz jego wady – m.in. nieuczciwość, niewierność, przerost ambicji – ale prawdopodobnie rozsądek przegra z ogromnymi emocjami, jakie w Tobie rozbudził.