Jaka karta tarota

Informacje

Dodany: 2019-10-17
Kategoria: seks telefony

art

Jednak wiesz że takie sytuacje się zdarzają, dlatego też patrzysz na ręce swej partnerce. Na szczęście nie masz powodów do zmartwień. Partnerka Cię szanuje i nie wpadłoby jej do głowy, aby (źródło) Cię oszukiwać. Jest więc z Tobą całkiem szczera, a Ty nie masz się czego obawiać.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Księżyc położenie normalne

Ostatnio wydaje Ci się że partnerka nie ufa Ci tak jak dawniej. Przez to uważasz, że nie jest z Tobą do końca szczera. I w rzeczywistości tak trochę jest. Nie chodzi o to że Cię okłamuje, lecz po prostu czasami nie wspomina o pewnych rzeczach, gdyż uważa że i tak nie jesteś w stanie jej zrozumieć. Taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna dla Waszego związku. Powinieneś więc odbyć z partnerką szczerą rozmowę i przekonać ją, że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłanka położenie normalne

Jako że sam jesteś osobą bardzo szczerą, tego samego wymagasz od swojej partnerki. Potrafisz doskonale rozpoznać kiedy dziewczyna nie mówi Ci całej prawdy. Jednak nie robi ona tego po to żeby Cię oszukać, lecz po prostu jest skryta, woli nie mówić całej prawdy, ponieważ boi się że nie zostanie przez Ciebie zrozumiana. Powinieneś do niej dotrzeć, a zobaczysz że opowie o wszystkim co ją trapi.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Mag położenie normalne

Nieraz wydaje Ci się, że Twa partnerka Cię przytłacza. Odnosisz często wrażenie jakbyś nie był jedynym mężczyzną w jej życiu, stąd też biorą się Twoje podejrzenia o brak szczerości. Niestety nie są one bezpodstawne. Ludzie z charakterem kobiety z którą jesteś są doskonałymi manipulatorami, dzięki czemu potrafią wcisnąć każdy kit. Byłeś przez nią wiele razy okłamywany i powinieneś jak najszybciej powiedzieć temu dość.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Pustelnik położenie normalne

Jako że Twoja partnerka jest osobą raczej zamkniętą, żywisz podejrzenia, że nie jest szczera. Tymczasem ona potrzebuje spędzać trochę czasu w samotności, taki już ma po prostu charakter. Nie ma nikogo na boku, nie oszukuje Cię, lecz po prostu ciężko od niej wyciągnąć niektóre rzeczy. Często nie chce mówić o problemach po to żeby nie martwić innych. Musisz w takich sytuacjach być bliżej niej, tak aby czuła że nie jest w tym wszystkim sama, zamiast podejrzewać ją o brak szczerości.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Głupiec położenie normalne

Twoja dziewczyna jest osoba niedojrzałą. Bardzo często kłamie, co więcej nie potrafi tak naprawdę tego robić. Dzięki temu nabierasz podejrzeń, o tym kim ona właściwie jest. Nie licz że ta sytuacja się zmieni, tacy jak ona nigdy nie dorastają. Lepiej więc zakończ ten bezsensowny związek i rozejrzyj się za inną kobietą, potrafiącą dać mężczyźnie to czego chce, oraz być z nim szczera.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sąd ostateczny położenie normalne

Bywasz zbyt podejrzliwy.