Twój wnuk jest

Informacje

Dodany: 2019-12-26
Kategoria: rozrywka

art

Będzie zainteresowane literaturą, teatrem i kinem. Poszukuje w życiu tego co nietypowe, ponad rozumowe, dlatego może zainteresować się metafizyką, magią i okultyzmem. Dziewiątki posiadają zdolności parapsychologiczne. Ma również niebywałą intuicję, jednak niekiedy miewa trudności z realną oceną zaistniałej sytuacji. Bardzo często zaniedbuje własne sprawy, poświęcając zbyt wiele uwagi innym ludziom. Najpełniej zrealizuje się w zawodzie wymagającym kontaktu z drugim człowiekiem. Dziewiątki są dobrymi adwokatami, terapeutami, lekarzami.

Numerologia- sprawdzenie predyspozycji Twego wnuka

Twoja liczba osobista- 1

Twe wnuczek jest indywidualistą, pionierem i wykazuje cechy przywódcze. Nigdy nie grozi mu degradacja do pozycji poddanego. Dużą ambicję łączy z niebywałą determinacją w osiągnięciu celów życiowych. Priorytetem jest samorealizacja. Przeszkody zazwyczaj mobilizują go do działania. Przeciwstawia się schematom, tworzy nowe koncepcje i metody. Lubi się pokazywać i afiszować, oraz za wszelką cenę być w centrum uwagi. Mimo potężnej siły przebicia i wiary we własne możliwości, trudno akceptuje nawet budującą krytykę. Sprawdzi się w zawodach, w których należy wykazywać zdolności przywódcze. Przed nim świetlana przyszłość.

Twoja liczba osobista- 2

Najważniejszymi cechami Twego wnuka są takt i dyplomacja. Hasłem przewodnim życia jest współdziałanie, zatem chętnie pracuje w grupie. Jest wspaniałym pomocnikiem zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Zwykle preferuje pozostanie w cieniu. Jest w stanie pójść na kompromis, aby zachować spokój. Ma naturę raczej pacyfistyczną, skłonną bardziej do (testuj sex telefon) negocjacji niż walki. Wykazuje się dużą empatią, przez co zjednywać będzie sobie ludzi. Odznacza się również dużą intuicją. Największe sukcesy może odnieść w dziedzinie medycyny i psychologii. Musi zwrócić uwagę na problem braku wiary w siebie oraz trudności w samodzielnym podejmowaniu decyzji. Gromadzone niepokoje mogą przerodzić się w wybuchy złości, agresji lub wywołać rezygnację. Musisz więc je właściwie ukierunkować, najlepsze dla Twego wnuka byłyby zawody, w których należałoby współpracować z innymi.

Twoja liczba osobista- 3

Twój wnuk jest żywym srebrem, emanacją energii. Głównymi atutami są witalność i niespożyte siły życiowe, jak również otwartość i zgodność we współżyciu z przyjaznymi ludźmi. Bywa ekscentryczne w sposobie bycia oraz myślenia. Cechuje go niebywała inteligencja, oraz błyskotliwość. Uczy się bardzo chętnie i szybko nowych tematów i zagadnień z różnych dziedzin, ale równie często zmienia zainteresowania. Wszechstronność umysłu stwarza niekiedy problem w podjęciu ostatecznych decyzji. Jako osoba oryginalna potrafi strzec swojej niezależności i wolności osobistej. Ludzie o powyższych cechach doskonale spełniają się jako literaci, artyści, aktorzy, architekci, adwokaci, handlowcy.