powiedział ironicznie

Informacje

Dodany: 2020-10-18
Kategoria: Mężczyzna

art

Zostaną z małą. Tak bę dzie wygodniej dla Ewy. A poza tym twoi rodzice będą mieli gości. Będziesz musiał zadowolić się moim obiadem.

Ach tak! Wiesz więcej niż ja

powiedział ironicznie.

Wiem.mam zamiar pomóc twojej mamie. Powodzenia. Wychodzą. Będziemy ścinać drzSeks telefonistka.

Tina patrzyła za nim. facet nie widział już wesołych ogników w jej oczach. Trochę go to drażniło. Nie wiedział, jak sobie poradzić z własnymi humorami. (ucz się uprawiać sex telefon) Zamykał się w sobie...

SPOTKANIE W MROKU Wrócił z lasu około szóstej. W domu było cicho. Samochodu Ewy jeszcze nie było. Tina najprawdopodobniej była zajęta pewnie bawiła się w mamę oraz panią domu. Co właściwie spodziSeks telefonistkał się zastać? Bałagan w kuchni oraz spalone ciastka? Na pewno nie oczekiwał apctycznego sękacza oraz dziesięciu bochenków chleba. A tymczasem... obiad stał na stole. Popatrzył na ciasto. Tina weszła do kuchni, trzymając na ręku trzymiesięczne niemowlę. Cześć, uśmiechnęła się smakuje? Tak, dziękuję odparł. Po co tyle ciasta?

Chrzciny... zapomniałeś? Pierwszy termin już przepadł, ale trzeba ją ochrzcić, zanim zacznie chodzić...

No tak... ale tyle zachodu., mama zawsze... Spojrzał na ciasto oraz umilkł.

Mama piekła wspaniale zawsze ze wszystkim zdążyła. Czy Tina też jest taka? Z wyglądu przypomina raczej elegancką sekretarką. Nie mógł rozgryźć tej dziewczyny, która przyjechała tu oraz bawiła się w dobrą wróżkę.