Karta taorta wyciągnięta

Informacje

Dodany: 2019-11-03
Kategoria: Amatorki

art

On sam musi dojść i dojdzie do tego, że zależy mu na (źródło) Tobie i że pragnie spędzać z Tobą czas. Tak więc w najbliższym czasie skup się na sobie, pracy, hobby, a uczucia do niego odstaw trochę na boczny tor. Pomoże Ci to w zyskaniu jego sympatii, a potem miłości. Nie odzywaj się jako pierwsza.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kochankowie położenie normalne

Jesteś kobietą pragnącą miłości. Dość szybko się zakochujesz. Także i w tym przypadku jest już niedaleko, abyś zakochała się w tym chłopaku w którym na razie jesteś zauroczona. Stanie się tak już niedługo, kiedy zobaczysz że on także odwzajemnia Twe uczucia. Możesz się do Niego odezwać.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Sprawiedliwość- położenie normalne

Jesteś zauroczona w chłopaku, podoba Ci się on pod każdym względem, liczysz z jego strony na miłosne uniesienia. Jednak tak naprawdę masz o nim trochę mylne pojęcie. Jest on człowiekiem który kieruje się w życiu głównie rozumem, miłość nie jest dla Niego tak ważna. Na razie się do niego nie odzywaj. Jemu też musi zależeć.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Słońce położenie normalne

Los Ci sprzyja. Dzięki temu możesz liczyć, iż wszystko ułoży się tak jak sobie zaplanowałaś. Podoba Ci się jakiś chłopak? Odezwij się do Niego, a już niedługo będzie Twój. Uważaj jednak, żeby nie zachłysnąć się sukcesem. Powodzenie jakie czeka Cię już niebawem może uśpić Twoją czujność. Zachowaj ostrożność, aby nie obudzić się z ręką w nocniku. Pamiętaj że szczęście też ma swój koniec, dlatego musisz prowokować los aby trwało ono jak najdłużej.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Rydwan położenie normalne

Nieuchronnie zmierzasz ku porażce. Za bardzo chciałabyś zdobyć jego serce przez co Ci to nie wychodzi. Żeby zmienić zaistniałą sytuację musiałabyś przestać się tym przejmować. Jednak w obecnym stanie nie potrafisz tego zrobić. Dopóki będziesz pokazywać że Ci na nim zależy, on będzie Cię ignorował. Zawsze było tak iż rzeczy łatwe do zdobycia wydawały się nam mało atrakcyjne. Stań się dla niego niedostępna, a zwiększysz swoją szansę na sukces. Nie odzywaj się jako pierwsza.

Czy powinienem się do Niej odezwać?

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarz położenie normalne

Dziewczyna, która jest obiektem Twoich westchnień również Cię zauważa. Nie możesz jednak zbytnio jej się narzucać. Rozegraj to umiejętnie, nie pisz do Niej zbyt często. Odezwij się, aczkolwiek bardziej po to aby wybadać sytuację, a nie z propozycją spotkania. Ona powinna wykonywać poważniejsze kroki.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: księżyc położenie normalne

Jesteś mężczyzną bardzo pragnącym gorącego uczucia. Dla osoby na której Ci zależy, byłbyś w stanie zrobić wszystko. Potrzebujesz miłości, jednak gdy ją już dostajesz, często czujesz lęk związany z obawą przed porzuceniem.