Jesteś osobą

Informacje

Dodany: 2019-09-18
Kategoria: Amatorki

art

Jeśli podobają się Tobie to nie kieruj się ich zdaniem. Polubisz swój tatuaż i będziesz dzięki niemu się lepiej czuć.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Moc położenie normalne

Zrobienie tatuażu jest poważną decyzją. Musisz pamiętać że zostanie on z Toba na całe życie, nie da się go usunąć bez śladu. Dlatego jeszcze raz dobrze to przemyśl. Bardzo prawdopodobne, że za jakiś czas przestanie Cię cieszyć. Dlatego lepiej wstrzymaj się póki co z tą decyzją.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: wisielec położenie normalne

Nie pozwól, żeby inni decydowali za Ciebie. Jeśli chcesz mieć tatuaż to go sobie zrób. Wybierz tylko wzór który Ci będzie odpowiadał i gnaj do studia. Zobaczysz że nie pożałujesz swej decyzji, a wręcz przeciwnie, z tatuażem będziesz czuć się jeszcze lepiej.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Śmierć położenie normalne

Karta oznacza Transformację. Co więcej pozytywną transformację. Dlatego też nie masz się czego obawiać. Zrób sobie ten tatuaż, skoro Ci się podoba. (zobacz sex telefony) Będziesz w nim czuć się znacznie pewniej. Dlatego nie ma się nad czym zastanawiać.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Umiarkowanie

Możesz zrobić sobie tatuaż, aczkolwiek wszystko jeszcze raz dobrze przemyśl. I przede wszystkim nie wybieraj zbyt pochopnie wzoru, ani miejsca na ciele na którym ten tatuaż sobie zrobisz. Jeśli wszystko uczynisz właściwie tatuaż będzie Cię cieszył, w innym przypadku możesz żałować.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: diabeł położenie normalne

Z jednej strony pragniesz zrobić sobie tatuaż, z drugiej obawiasz się reakcji najbliższych. Powiem Ci szczerze, że jednak nie ma powodów do obaw. To Ty decydujesz o swoim życiu, tak więc jeśli coś Ci się podoba to zrób to.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Wieża położenie normalne

Tatuaże od zawsze Ci się podobały, i w końcu masz zamiar sobie go zrobić. Dlatego nie ma się tu nad czym zastanawiać. Obawiasz się trochę reakcji najbliższych- jednak pamiętaj że to jest Twoje życie, a nie ich. Jeśli pragniesz mieć tatuaż to po prostu go sobie zrób.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Gwiazda położenie normalne

Jesteś osobą potrafiącą decydować o swoim życiu. Dlatego też jeśli podobają Ci się tatuaże, to nie ma się nad czym zastanawiać. Wybierz tylko właściwy wzór i go sobie zrób. Nie słuchaj rad innych odradzających Ci ten krok. Pamiętaj że to jest Twoje życie i nikt go nie przeżyje za Ciebie.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Księżyc położenie normalne

W tej chwili jesteś w takim wieku, że tatuaże bardzo Ci się podobają. Jednak lepiej dobrze przemyśl, czy na pewno chcesz mieć ten tatuaż. Weź pod uwagę że za kilka lat owy dodatek może Ci w życiu przeszkadzać. Lepiej więc na razie się wstrzymaj.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Słońce położenie normalne

Odpowiedź na pytania brzmi- Tak.